KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442291
nr 1344 2291
Tuulikki Pietilä
(1917-2009), Finland
Etsning, Tuulikki Pietilä (1917-2009). Signerad, numrerad 6/20, daterad 1947, "över strömmen", Motivet: 21x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:03:05
31/8 17:30:35
Tuulikki Pietilä
Läs mer om Tuulikki Pietilä